O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Vytápění interiéru

Pokud nemáte super pasivní stavbu, která lze vytápět pouhým provozem, je třeba v našem podnebném pásmu přemýšlet, jak si doma zajistit teplotní pohodu v zimních měsících. Na trhu je spousta možností, jaké topné těleso si vybrat. Většinou můžete vybírat mezi pevnými nebo tekutými palivy, dálkovým nebo lokálním vytápěním, ale je také důležité, aby tím netrpěl váš interiér.

Krbová kamna

Krbová kamna nemusíte mít jen na chatě nebo někde schovaná ve sklepě. Díky moderním technologiím a šikovným designerům, se krbová kamna používají jako aktivní interiérový prvek. Živý oheň dodá interiéru příjemnou tepelnou pohodu, a pokud je správně zakomponovaný do okolí, vypadá velmi dobře. Nemusíte se ani bát s ukládáním dřeva, kde zásobníky fungují jako dekorační doplněk, a ve spolupráci s krbem tvoří přirozenou spojitost. Pokud si necháte udělat tepelné rozvody, lze jedním krbem vytápět celou domácnost.

Sálavé vytápění

O sálavém vytápění kolují různé mýty a jsou psány rozsáhlé zdravotní studie. My ale rozhodně doporučujeme využít možnosti sálavých topení. Jedním z nejběžnějších je využití podlahového topení. Nejen že vytápíte celou místnost rovnoměrně, ale také velmi příjemně působí na chodidla a neovlivňuje interiér. Velmi využívané je na chladném materiálu, například pokud máte v koupelně keramickou dlažbu. Další výhodou je, že podlahové vytápění můžete využívat jako hlavní topné těleso. Již nepotřebujete další nevzhledné radiátory a prvky, které nebudou fungovat s vaším interiérem. Naopak v koupelně můžete využít topných žebříků, kam lze pověsit mokré ručníky.

V poslední době se začaly šířit topné panely. Výrobci slibují vysoké výkony a rovnoměrné prohřátí stěn, díky kterému ušetříte na celkovém vytápění. Navíc se zbavíte zdravotně závadných plísní. Tyto panely umějí výrobci schovat a lze je využít jako zrcadlo nebo vybraný obraz, například z dovolené.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám