O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Profesionální úprava stylu nemovitosti

Někdy také můžete slyšet jako redesign nemovitosti. Upravovat se nemusí jen interiér, ale také se často upravuje vzhled exteriéru. Stejně tak neupravujeme jen bytové prostory, ale i komerční a kancelářské. Nejvíce si tyto služby objednají lidé, kteří by svojí nemovitost rádi upravili, ale neví jakým způsobem. Protože máme zkušenosti v oboru designu a sledujeme moderní trendy, jsme schopni nabídnout různá řešení. V těchto řešeních nám pomáhají profesionální architekti a samotnou realizaci pak provádějí certifikované firmy.

Zařízení nemovitosti

Úpravy nemovitosti se nemusejí týkat úplně celého designu. Můžete si nechat pouze zařídit například kancelář a nechat dokoupit jen několik doplňků ke zvýšení atraktivity. Kromě samotného redesignu nabízíme i konzultace vašeho interiéru, kterými se můžete nechat inspirovat a dále ho realizovat sami nebo jen s naší částečnou pomocí. Když si stále nebudete vědět rady, můžete přikročit také k atypickému vybavení, které nabízí více možností.

Home staging

Populární službou v oboru úpravy nemovitosti je tzv. home staging. Home staging je příprava nemovitosti na její prodej. Již se nesnažíme přizpůsobit vašim požadavkům, ale spíše požadavkům trhu. Cílem je zvýšit hodnotu nemovitosti a zapůsobit na první dojem nakupujícího. Nejvíce si home staging objednávají developeři a realitní kanceláře, aby mohly navýšit svůj zisk z prodeje. Tuto službu si objednávají i soukromníci, kteří se kromě prodeje snaží i pronajmout svojí nemovitost. Pro kupujícího je to výhodné, protože dostane již designově sladěný byt a již nemusí řešit dekorace a další bytové doplňky. Pro prodávajícího je to zase výhodné, protože nemovitost vypadá daleko lépe a takové nemovitosti se kupují rychleji. Někteří kupující navíc nemají představu a neumějí si byt zařídit sami, právě proto si raději vyberou již hotový interiér.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám