O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Rekonstrukce koupelen

Do rekonstrukce koupelny se velmi často pouštíme při přestavbě celého bytu, ale není výjimkou i samotná realizace koupelny. Necháte-li si koupelnu rekonstruovat odbornou firmou, nezapomeňte na cenovou nabídku, která bude obsahovat již všechny položky a tento rozpočet by měla firma dodržet.

Realizace koupelny

Prvním krokem je osobní schůzka ideálně přímo v bytě, kde bude koupelna rekonstruována. Zákazník musí podat informace o tom jaká je dispozice koupelny, kolik ji bude využívat členů rodiny. Na dispozici a funkci pak závisí to, zda budete mít v koupelně umístěn sprchový kout nebo vanu. Na základě schůzky je vypracován rozpočet, který klient odsouhlasí a následně dojde k dolazení termínu rekonstrukce.

Proč rekonstruovat koupelnu?

Díky vybourání jádra většinou získáte větší prostor, jde sice jen o centimetry, ale i ty mohou přijít vhod při návrhu nové koupelny. Díky rekonstrukci navíc získáte nové rozvody vody i elektřiny. Aby vaše nová koupelna plnila funkci jak má, instalaci nových rozvodů neopomínejte. Máme-li v domácnosti seniora, nezapomeňte na pomůcky, které mu usnadní mytí i využití wc. Ideální je bezbariérový sprchový kout, dostatek vhodně umístěných madel, sedátko do vany, apod.

Co bychom neměli opomenout v koupelně

Prvním krokem je vybourání jádra, změna dispozičního řešení. Následuje výměna rozvodů elektřiny a vody. Umístěny vany, umyvadla, wc. Nezapomeňte na výběr nových obkladů. Na trhu najdete nepřeberné množství. S rekonstrukcí koupelny nezapomeňte na výměnu baterií. Jejich životnost je jen pár let. Pro lepší komfort je vhodné umístit v koupelně podlahové topení. Lze nainstalovat i dodatečně na starou dlažbu umístěním do vrstvy tmelu či nivelační hmoty. Tvář koupelny vylepší také vhodně zvolené osvětlení a doplňky které jsou z materiálů odolných vlhkosti.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám