O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Návrhy a realizace bytových i komerčních interiérů

Připravíme vám kompletní návrh interiéru, ať už se jedná o soukromé prostory nebo veřejné. Zařídíme veškeré dokumentace a povolení pro realizaci. Nebojíme se přesunout příčky, abychom dosáhli lepšího prostoru. Pro realizaci pak využíváme specializovaných firem, například pro bourací práce a rozvody. Pro složité a atypické prostory dále zajistíme nábytek na míru nebo dovoz nábytku zahraničních firem. Po samotné realizaci zajistíme i nastěhování.

Interiér pro soukromé prostory

Nejvíce realizujeme interiéry v bytových jednotkách na klíč, kde je velmi stísněný prostor a majitelé si nevědí rady, jak své bydlení vylepšit. Realizace ve stísněných prostorách se často neobejde bez bouracích prací a přestavění celého bytu. Kromě návrhu a realizace obytných prostor je často zapotřebí i rekonstrukce koupelny. Celou realizaci pozvednou hlavně navržené bytové doplňky jako dekorace bytu a bytový textil, který probarví a zaplní celý prostor.

Interiér pro kancelářské prostory

U kancelářských prostorů klademe důraz na pohodlí a dobrý pocit z interiéru pro lepší výkony zaměstnanců. V návrhu zohledňujeme výběr kancelářského nábytku a dostatečné prosvětlení prostoru. Pro malé prostory využíváme výroby nábytku na míru. Nejvíce je žádaný interiér pro odpočinkovou místnost, která je důležitá pro unavené zaměstnance. Jejím cílem je odreagování od práce a proto zde klademe důraz na pohodlí.

Interiér pro prodejny

Pro návštěvníky prodejen je velmi důležitý, kromě zajímavých produktů, vzhled prodejny. Interiér prodejny může leckdy ovlivnit celý nákup i to, aby se zákazníci vraceli zpět. Proto se věnujeme na vybavení obchodů pro příjemný pocit pro vaše zákazníky. Celý interiér zařídíme na klíč, od vymalování prostoru až po dodávku regálů, i na míru, a jejich sestavení.

Dekorace interiéru

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám