Realizace

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Vinohrady - Kolínská

V tomto případě byl malý byt 2+kk s plochou 48 m2 a výškou pouhých 247 cm v nástavbě na vinohradském činžáku už zcela dokončený. Navíc jsme se museli přizpůsobit jak dispozici, tak časovému limitu 14 dnů. Další omezení při zařizování představoval i členitý prostor obývacího pokoje, kde bylo nutné ponechat volné místo před skládacími francouzskými okny na lodžii.

Můstek

Dispozice bytu není ideální a majitel nepovolil stavební úpravy, a tak jsme velký otevřený prostor rozdělili jen opticky na klidovou a odpočinkovou zónu, dále pak na jídelní a kuchyňskou. Centrem bytu se stal velký stůl s dřevěnou deskou, nad nímž září čtyřramenný lustr korespondující s designem židlí Miss.

Vokovice

Kampa

Z prostoru, kde byly jen zdi otlučené na staré cihly a shnilé stropy, jsme vytvořili interiér respektující genia loci místa, přitom s využitím moderních technologií. Z původního bytu 2+1 o ploše 95 m2 vzniklo posunutím příčky příjemné 3+kk, kde se našel prostor i pro hostovskou ložnici. A také pro takzvanou moderní domácnost, kde lze pomocí elektroniky ovládat téměř vše, od topení, přes klimatizaci až po stahování záclon v netradiční podobě.

Vinohrady - Přemyslovská

Malá mansarda v pátém patře fungovala jako takzvaně levné bydlení. Nejdřív bylo nutné kompletně vyměnit rozvody elektřiny a plynu. Vzhledem k omezenému prostoru bylo nutné v dispozici improvizovat. Kupříkladu kuchyňský kout je umístěný v chodbě mezi obývacím pokojem a ložnicí.

Dětský pokoj

Mustek

REALIZACE

Realizujeme interiéry pro byty, domy a kanceláře. K realizaci připravujeme propracované návrhy, na kterých uvidíte, jak bude váš budoucí interiér vypadat.

KONTAKT

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám