O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Realizace interiérů

Nabízíme vám kvalitní zpracování návrhů a realizace interiérů. Zabýváme se kompletní tvorbou návrhů pro vaši domácnost i kancelářské prostory. Vytvoříme nejen návrh nové koupelny, ale také pomůžeme s výběrem dlažby, obkladů, pomůžeme vybrat vhodnou variantu umístěny vany nebo sprchového koutu.

Aby vám bylo možné vytvořit návrh koupelny, je potřeba vědět kolik ji bude užívat lidí, jaké jsou vaše zvyky, váš styl i vkus a především rozpočet, který jste si na rekonstrukci stanovili.

Proč si nechat rekonstruovat koupelnu

Zejména starší koupelny v panelákových bytech mají nevhodné dispoziční řešení a malý, těsný prostor. Zbouráním jádra a jeho vyzděním vám umožníme získat prostor navíc. Důvodem pro rekonstrukci jsou také zastaralé rozvody vody a elektřiny, často opadávající obklady nebo prasklá dlažba.

Ve spolupráci se zkušeným architektem si můžete vybrat koupelnu podle svých přání a potřeb. Bytový architekt umí vložit do návrhu své nápady i zkušenosti. Zpravidla vám připraví několik variant dispozičního řešení. S nově rekonstruovanou koupelnou získáte nový, lepší prostor, místo, kde se budete cítit dobře.

Vytvoříme vám novou koupelnu

Koupelna je místo, kde každý z nás začíná a končí den. Není nic lepšího než osvěžující sprcha po ránu a relaxační koupel večer. Cesta k nové koupelně není složitá. Sen o designové i funkční koupelně si s naší pomocí může splnit každý.

Můžete se u nás inspirovat, předáme vám své zkušenosti, ukážeme celou řadu realizovaných návrhů, dokážeme vám, že máme velké znalosti. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti realizace interiérů.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám