O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Proč my

Realizujeme již řadu let

Na trhu s designem se pohybujeme již přes 20 let. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a kvalitních referencí. Navíc máme také ověřené kontakty na subdodavatelské firmy a známé architekty, kteří nám pomáhají dosáhnout ještě lepších výsledků a tím i více spokojených klientů. Nespecializujeme se pouze na částečný interiér, ale navrhneme a zrealizujeme rekonstrukci celého objektu.

Máme spokojené zákazníky

Naším hlavním cílem není pouze vytváření moderního interiéru, ale především plnit představy našich klientů. I když máme leckdy nepříznivé podmínky, snažíme se vždy vyjít vstříc a sestavit odpovídající interiér podle našich možností. Vždy ale dosáhneme požadovaného výsledku a naši klienti jsou spokojeni.

Používáme nejkvalitnější materiál

Abychom dosáhli chtěné kvality, je základem využívání spolehlivého materiálu. Velmi dbáme na kontrolu kvality dodávaných materiálů. Například námi nabízený bytový textil je pouze z těch nejkvalitnějších látek, které nepodléhají okamžitému roztřepení a ztrátě barvy.

Spolupracujeme s ověřenými firmami

Kromě samotného návrhu a realizace interiéru zařizujeme i stavební práce. Ať už se jedná o posun příčky nebo rekonstrukci koupelny či dokonce celého objektu, využíváme našich ověřených kontaktů ke kompletní realizaci. Pokud si objednáte naše služby, už nemusíte hledat další řemeslníky na jednotlivé práce. Při stěhování vám pomůžeme i s převozem vašeho majetku.

Dovážíme luxusní nábytek

Pro dosažení kvalitního interiéru a uspokojení i těch nejnáročnějších klientů, dovážíme luxusní nábytek, který zakomponujeme do našeho návrhu. Mezi osvědčené firmy patří Cantori, Colombini a Tomasella, které svým italským stylem rozzáří celý interiér. Kromě začlenění nábytku do interiéru si také u nás můžete objednat pouze dovoz a následné nastěhování.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám