O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Na základě konzultace zorganizování řešeného prostoru

Tato služba je určená pro lidi, kteří již investovali do svého interiéru, mají nakoupené zařízení, ale nejsou s ním stále spokojeni. Navíc nechtějí již platit další nábytek. Takovým klientům poradíme jak uspořádat jejich zařízení, aby měli více prostoru a více se jim líbil. Někdy se ovšem neobejdeme bez dalších investic, protože již nakoupené zařízení nemusí ladit s okolním interiérem.

Někteří si naše konzultace objednávají jako první krok při jejich budování domova. Našim cílem pak není navrhnout kompletně celý interiér, ale spíše usměrňovat nápady a nabízet i jiná možná řešení. Dnes je mnoho různých řešení pro interiéry, o které se zajímáme, a ty nejlepší vám poradíme jako možnou úpravu.

Přijďte se poradit včas

Někdy si tuto službu klienti objednávají jako poslední záchranu pro svůj interiér, ale bývá již pozdě. Svými nešetrnými kroky interiéru spíše uškodili a náprava může být ještě dražší než kompletní předělání interiéru. Pokud si nejste zcela jisti, je lepší se s námi poradit hned na začátku. Leckdy tak ušetříte své investice a nervy.

Nebojte se změny

I když jste svému interiéru již věnovali mnoho času a úsilí, je někdy lepší jít úplně od začátku. Nejdříve z toho můžete být znepokojení, ale profesionální úprava prostoru vám přinese více místa a energie do vašeho prostoru. Určitě se takovou úpravu vyplatí podstoupit, protože zde pak budete daleko šťastnější.

Například bourání příčky může pro někoho představovat noční můru a nechce se do těchto úprav pouštět. Často ale takové posunutí nebo úplné zbourání přidá prostoru daleko více než jakékoliv jiné úpravy. Kromě toho, že, při správném uspořádání, vznikne daleko více volného místa, také se celý prostor výrazně prosvětlí a prostupnost může být daleko lepší.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám