O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

O nás

Společnost Art H.O.M.E. s.r.o. byla založena v roce 2011 jako výhradní zastoupení italské značky CANTORI a umožnila tak vstup výjimečného designu na český a slovenský trh.

Obě zakladatelky působí více než 20 let ve světě designu a obchodu. Dnešní majitelka společnosti paní Markéta Dostálová má na svém kontě ve spolupráci s významnými českými architekty několik výjimečných realizací (interiérové osvětlení vládní vily Na Ladronce, dílčích prostor Valdštejnského paláce, kompletní rekonstrukce obchodu značky STEFANEL, kompletní zařízení interiéru mnoha rodinných domů a bytů a další…).

Naše služby

REALIZACE

Realizujeme interiéry pro byty, domy a kanceláře. K realizaci připravujeme propracované návrhy, na kterých uvidíte, jak bude váš budoucí interiér vypadat.

KONTAKT

Realizace podkrovního bytu

Realizovali jsme podkrovní byt v centru Prahy. Vypořádávali jsme se se stísněným prostorem a nedostatkem světla. Navíc majitel nepovolil žádné stavbení úpravy. Jak jsme se s těmito problémy vypořádali se můžete podívat na tento článek.

Rekonstrukce bytu

Realizovali jsme kompletní rekonstrukci starého bytu na Pražských Vinohradech. Protože jsme vytvářeli interiér pro mladý pár, cílem byla ekonomická šetrnost, ale zároveň příjemný pocit i v malém prostoru. Celý článek si můžete přečíst zde.

Postele Cantori

Přečtěte si tento článek, ve kterém se dovíte, jak se vyrábějí postele Cantori. Tuto firmu jsme uvedli jako první na český trh a nadále s nimi spolupracujeme.

Zde jsou další zajímavé články o naší firmě

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám