O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Moderní interiér

S přibývajícími zařízeními a stálým zlepšováním stávajících, se stává populární modernizovat i svojí domácnost. Nejvíce je oblíbené instalace zařízení v domácnosti, které lze ovládat všechny najednou prostřednictvím mobilního telefonu i ze vzdálených míst. Pomocí internetu tak můžete ovládat domácnost i z druhého konce světa.

Smart domácnost

Pro označení chytrých domácností se používá výraz Smart. Využití chytrých technologií nemusíte využívat jen pro domácí interiér, ale můžete ho zakomponovat i na své rekreační obydlí, například chatu. Výhodou je, že můžete sledovat a ovládat interiér, i když nejste doma. Obáváte se, zda jste zhasli světla v předsíni při odchodu? Jednoduše si to můžete zkontrolovat skrze mobilní telefon. Kromě světel můžete ovládat například topení a přijet rovnou do vyhřátého domova.

Je to o pohodlí

Určitě se vám stalo, že jste chtěli zhasnout světla nebo je alespoň ztlumit, ale nechce se vám vstávat při dobré večeři nebo komunikaci s přáteli. Prostředinctvím telefonu, můžete tento problém vyřešit, pokud budete mít nainstalovanou chytrou domácnost.

Chytrá kancelář

Využití chytrého interiéru si oblíbily také firmy. Ty využívají například telefonem ovládané okenní žaluzie nebo dataprojektor. Při důležité schůzce se pracovníkům nechce zvedat od rozhovoru, a tak využijí svého mobilního telefonu pro ovlivnění zatažení žaluzií. Firmy si také objednávají hlídání kanceláře a firemních prostor. Instalací kamerového systému mohou totiž sledovat svůj majetek odkudkoliv.

Chytrý interiér na míru

Samozřejmě nikdo nemusí poznat, že využíváte moderních technologií. Zpracujeme vám návrh, kde všechno zařízení bude vypadat naprosto přirozeně a nebude ovlivňovat váš provoz. Navíc máme přehled o chytrých zařízeních a jejich inovacích. Můžeme pro vás tedy zajistit interiér, který přesně potřebujete.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám