ZAUJALA VÁS NAŠE PREZENTACE?

Kontaktujte nás prosím na emailu dostalova@art-home.cz a my Vám rádi připravíme cenovou nabídku na Vámi vybrané produkty, případně Vám náš inteiérový designer s návrhem pomůže.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

CANTORI

Elegance, jemná ruční práce a kvalitní materiály – tím se značka CANTORI vyznačuje od roku 1976.

Sante Cantori, zakladatel rodinné firmy, vytváří design výrobků s velkou pečlivostí a vše promýšlí do nejmenších detailů, tak aby na výsledném díle byla zřetelná řemeslná dokonalost. K výrobě se používají pouze prvotřídní přírodní materiály jako je dřevo, sklo a kov. Na výběr je široká škála designu a povrchových úprav. Ruční dekorování plátkovým zlatem a stříbrem, kdy použitím patinovacích hlinek vznikají nové odstíny barev. Jednotlivé kolekce jsou vytvářeny jako ucelené řady vzájemně kombinovatelné jimiž je možné zařídit celý dům, včetně bytového textilu a doplňků.

Oficiální web

GRUPPO TOMASELLA

„S ohlédnutím do minulosti předpovídáme budoucnost“. S tímto rčením založil v roce 1948 Luigi Tomasella firmu, která se stala jedním z vedoucích hráčů v panoramatu italské výroby nábytku.

Děti a vnuci zakladatele provází společnost světovým trhem s vlastní prodejní sítí v Evropě, Asii a USA. Dnes je Tomasella Group společnost, která na více než 100.000 metrech čtverečních produkuje nábytek a doplňky moderní i klasické. Zde se odráží solidní obchodní historie s kreativitou a inovací technologií. Hlavní skupinou výrobků je vybavení ložnic a studentských pokojů. Neméně důležité jsou sestavy obývacích a jídelních místností. A také šatny, které začínají být jedním z nejvyhledávanějších produktů i na českém trhu.

Oficiální web

COLOMBINI CASA

Rodinná firma založena v roce 1965, dnes vedená prezidentem Ivo Colombini a jednatelem Emanuelem Colombini. Sídlo společnosti a výroba v San Marinu se rozkládá na více než 250.000 metrech čtverečních a dodnes je největším italským výrobcem nábytku především moderního stylu s více než 1000 zaměstnanců. Lídrem značky byly a jsou dětské pokoje ke kterým v posledních letech přibyly kuchyně, jídelny, sedací nábytek, studentské pokoje, ložnice a také vybavení kanceláří.

S Colombini jsme schopni vybavit celý Váš interiér ve velmi poutavém moderním designu.

Oficiální web

ADRIANI e ROSSI

V roce 1990 Adriani e Rossi začali navrhovat a vyrábět předměty, nejprve jako dekorace pro prodejny nábytku, později se transformují do distribuční společnosti pro Itálii, tak i zahraničí. Jediná společnost na světě, která produkuje "Total Look", neboli zpracovává jakýkoli materiál, sklo, keramiku, dřevo, koberce, lampy, obrazy, kov ve stejném stylu, vše striktně "Made in Italy nebo vyrobené v Evropě", pod přímou kontrolou Adriani e Rossi. Zkušenosti v scénografii fotoateliéru, při plánování, a v každodenním životě vytvořily značku a skutečné naplnění snů našich klientů. Všechny produkty jsou skladem. Výrobky Adriani e Rossi jsou nadčasové!

Oficiální web

REALIZACE

Realizujeme interiéry pro byty, domy a kanceláře. K realizaci připravujeme propracované návrhy, na kterých uvidíte, jak bude váš budoucí interiér vypadat.

KONTAKT

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám