O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Dekorace interiéru

Nemusíte za každou cenu měnit celý interiér, občas stačí vybrat několik pěkných dekorací, které celý interiér probudí a dodají mu úplně nový nádech. Na internetu lidé popisují, jak si vyrobit vlastní dekoraci, a některé návody jsou opravdu pěkné. Také se předhánějí eshopy v prodeji již hotové dekorace, kterou můžete dodat interiéru naprosto jiný vzhled a oslnit vaší návštěvu.

Je to pěkné, ale nesmí se to přehnat

S bytovými doplňky je to stejné jako se vším. Pokud to přeženete nebo neodhadnete, znehodnotíte si celý interiér. V dnešní době můžete použít jakýkoliv materiál a fantazii se meze nekladou. Oblíbené je využití dřeva a textilu, setkáte se i se skleněnými nebo kovovými doplňky. Krásné jsou také doplňky od uměleckého kováře, ale nejlepší je využít různých kombinací. Ideální je věnovat se nějakému typu, jen tak se vyvarujete překombinování. Například se rozhodnete udělat byt ve stylu retro. S pomocí doplňků tohoto vzhledu to není problém, ale již byste neměli se pokoušet používat výstřední doplňky, například pověsit si do místnosti moderní obraz.

Dekorace interiéru

Nechte si poradit

Pokud si nejste jisti, nechte si od nás poradit. Pomůžeme nejen s výběrem, ale také s umístěním a celým konceptem. Sledujeme trendy a nové možnosti. Tvorbě interiéru se aktivně věnujeme a rádi vám s ním poradíme. Nejraději pracujeme s doplňky, které pro vás mají osobní hodnotu. Máte staré hodiny po vašich předcích, nebo máte nějaké suvenýry z cestování? I takové doplňky lze krásně využít s dalšími zakoupenými. Navíc takový interiér nebude jen dobře vypadat, ale bude také mít pro vás osobní hodnotu. Oceníme také vaše osobní výrobky nebo fotografie. Se vším se dá pracovat, ale připravte se, že některé oblíbené doplňky nebudou pro váš interiér použitelné.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám