O NÁS

Potřeby a přání našich klientů jsou na prvním místě. Snažíme se přesně zjistit, čeho konkrétně chcete úpravou interiéru dosáhnout. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru.

CHCETE VLASTNÍ PROJEKT?KONTAKTUJTE NÁS

Výroba atypického vybavení

Často se nám stává, že kvůli stísněnému prostoru nebo požadavkům klienta, nejsme schopni vybrat z běžně nabízených produktů. Někdy chceme jenom vytvořit originální interiér, a tak přistupujeme k atypickému vybavení. Nejčastěji se jedná o výrobu atypického nábytku, ale nemusí to být pravidlem. Dnes můžete mít již téměř vše vyrobené na míru. Můžete mít atypické kuchyňské vybavení nebo i celé koupelny. Běžně také necháváme vyrobit atypické dveře. Díky našim ověřeným kontaktům jsme schopni našim klientům zajistit kvalitu.

K atypickému nábytku jsou také zapotřebí atypické doplňky. Například pokud si necháte udělat atypická okna, skoro určitě budete potřebovat i atypické závěsy. S okny také souvisí žaluzie, které si budete muset zadat na míru. Nebo k atypické posteli budete vyhledávat atypické povlečení. Není ale vše jen o rozměrech. Nemůžete si třeba vybrat z nabízeného bytového textilu, tak si necháte ušít na míru, který bude vyhovovat vašemu interiéru barvou a materiálem.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou jedním z nejoblíbenějších nábytkem, které si lidé nechávají vyrobit na míru do svých bytů. Nejen že díky možnostem různých variací dosáhnete skvělého estetického dojmu, ale také ušetříte mnoho místa. Vestavěné skříně nabízejí velký úložný prostor, ale také mohou plnit funkci zrcadla díky posuvným dveřím. Navíc se vestavěné skříně na míru hodí do míst, kam by se klasické skříně vůbec nevešly.

Dveře na míru

Dveře na míru si lidé nechávají zhotovit z různých důvodů. Můžete mít stísněné prostory a hodí se vám do interiéru posuvné dveře, kde vám zajistíme kování, obložky i samotnou kapsu do příčky na míru. Nebo sháníte materiál a rozměr, který nemůžete v běžných katalozích najít a jste nuceni si nechat vyrobit dveře na míru. Často se také nechávají vyrobit vstupní dveře, kam se navíc přidává bezpečnostní vložka.

Máte zájem o tuto službu?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Sledujte nás

Bydlení a interiérový design

Napište nám